Przejdź do treści

Wolontariat

TechWolo NGO

Nasza ekipa to rozwijający się zespół młodych ludzi, którzy chcą robić rewolucję cyfrowe! Uczymy, tworzymy, wdrażamy nowoczesne rozwiązania, szkolimy, pokazujemy że da się usprawnić pracę i robić dobro! Zobacz obok, gdzie możesz się odnaleźć!

Zespół wdrożeniowy

Ta ekipa to magicy od narzędzi. Odnajdą tu się koderzy, wizjonerzy, pasjonaci IT i wszyscy którzy mają pomysły na to jak usprawniać pracę nawet w Zespole Pieśni i Tańca!

Zespół szkoleniowy

Tu znajdą swoje miejsce komunikatywne, otwarte i naprawdę cierpliwe osoby, które poświęcą naprawdę dużą ilość nerwów aby wyjaśniać przez godzinę jak zrobić skan na drukarce wielofunkcyjnej.

Zespół funduszowy

Przestrzeń tą tworzą uparte, konsekwentne i trzymające deadlinów osoby, którym nie straszne jest wypełnianie dziesiątek stron A4 z opisami projektów, ale satysfakcja z pierwszego otrzymanego grantu jest nie do opisania!

Zespół marketingowy

Czas na Social Media Ninja! Tiktokerzy, Instagramerzy łączmy się i stańmy na straży promowania działań fundacji tak aby cała Polska widziała jak robi się trendy z seniorami na TT!

Zespół ds. relacji z otoczeniem

Dryń dryń, nowy email, kolejne spotkania i niezliczona ilość kawy po drodze to coś co nasz zespół lubi najbardziej. Chodź z nami na kolejne spotkanie z prezesem dużej korporacji!

Dołącz do Nas i sprawdź się w akcji!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Musisz mieć ukończone 16 lat aby dołączyć jako wolontariusz do Tech NGO.
Załącz link do swojej strony bądź profilu na Github.
Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru plik przeznaczony do przesłania.
Załącz krótkie CV opisujące twoje doświadczenie zawodowe, wolontaryjne i wykształcenie. Doswolony format: pdf, jpg, png