Przejdź do treści

Fundacja Tech NGO to inicjatywa digitalizowania organizacji pozarządowych oraz osób wykluczonych cyfrowo w pełni probono. Wszystkie nasze działania chcemy robić nieodpłatnie, aby dać szansę jak największej ilości osób wejść w świat technologii.

Tech NGO dużą uwagę zwraca na proces cyfryzacji działań organizacji pozarządowych oraz organizacji pożytku publicznego, które nie posiadają funduszy na zakup sprzętu komputerowego, bądź usług cyfrowych i na przeszkolenie pracowników z korzystania z nich. Wychodzimy z inicjatywą wsparcia, szkoleń, dostarczania odpowiedniego sprzętu do pracy dla wszystkich organizacji w Polsce tak, aby mogły jeszcze bardziej efektywnie i na większą skalę prowadzić swoje działania pomocowe.

W ramach naszych działań zgrywamy także materiały audiowizualne z nośników, które nie są już szeroko dostępne i je umieszczany w sieci tak, aby był łatwy do nich dostęp po latach nieużywania.

Wspieraj działania Tech NGO przekazując darowiznę, bądź po darowując swój stary sprzęt komputerowy, odtwarzacz DVD, czy telewizor a my go przekażemy do osób wykluczonych cyfrowo.

Aktualności